Balkan Streets
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Balkan Streets

Dobro došli na naš forum.Prijavite se ili logirajte ako želite kontaktirati s nama.Obavezno pročitajte naš FAQ.Ako imate poteškoća, napišite na podforum pitanja za forum i mi cemo u što bržem roku odgovoriti.
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Prijave za Admine

Go down 
+3
Gold_Filkins
Accel
|BS|Navigare
7 posters
Autor/icaPoruka
|BS|Navigare
Admin
|BS|Navigare


Broj postova : 57
Join date : 16.03.2012
Age : 25
Lokacija : Pitomača

Prijave za Admine Empty
PostajNaslov: Prijave za Admine   Prijave za Admine Emptypon oľu 19, 2012 2:49 pm

Kod:
Ime i prezime:
Ime na forumu:
Koliko ste aktivni na forumu:
Koliko ste aktivni na serveru:
Zasto biste bas vi bili admin:
Sto je zadatak Game Admina:
Opisite sebe kao osobu:
Godine u RL:
Ocjenite svoje uredivanje podforuma:
Komentar:
[Vrh] Go down
Accel
Admin
Accel


Broj postova : 2
Join date : 20.03.2012

Prijave za Admine Empty
PostajNaslov: Re: Prijave za Admine   Prijave za Admine Emptyuto oľu 20, 2012 7:25 pm

Ime i prezime:John Nwd

Ime na forumu:Accel

Koliko ste aktivni na forumu:100%

Koliko ste aktivni na serveru:Dok se otvori bit cu 100%

Zasto biste bas vi bili admin:Pa zato jer sam sposoban za to nisam neki retart i znam kako uredit forum i to jer imam iskustva s time napravio sam nekiliko foruma al to vas valjda ne zanima,valjda me znate s nekih servera ime mi je John_Nwd imam puno prijatelja koji igraju samp i igram s njima,dobro ajde sad zasto bih ja trebo bit admin Very Happy uglavno nebanam igrace bezveze uvijek imam dobar razlok dok sam ja na servere nece bit dosadno uvijek cu se zajebavat s ostalim igracima,pomagat adminim,pomagat igracima ie nije mi se dalo vecu prijatu napisat drugi put hocu :*

Opisite sebe kao osobu:Lijep,mald,simpatičan previše romantičan...salim se dobar,nesto malo pameta al ajd moze proc XD


Godine u RL:12 sad cu 13 Very Happy

Ocjenite svoje uredivanje podforuma:10+

Komentar:Ma volim ja vas sve :**********



[Vrh] Go down
:DD
Gost




Prijave za Admine Empty
PostajNaslov: Re: Prijave za Admine   Prijave za Admine Emptypon oľu 26, 2012 12:40 pm

Ime i prezime: Lejo_Diablo [(Lejo_Franjic)]
Ime na forumu: lejo14
Koliko ste aktivni na forumu: dosta Very Happy
Koliko ste aktivni na serveru: jos nisam :PPP nie jos otvoren
Zasto biste bas vi bili admin: jer sam iskusan imam iskustva sa prijasnjih servera a pogotovo sa los balkana Very Happy
Opisite sebe kao osobu: a glup ko kurac :DDD
slms a oke sam :PP ko i svaki drugi

Godine u RL: 14
Ocjenite svoje uredivanje podforuma: katastrofa Very Happy
Komentar: mora da me primis Very Happy

[Vrh] Go down
Gold_Filkins

Gold_Filkins


Broj postova : 4
Join date : 26.03.2012
Age : 33
Lokacija : Pitomača

Prijave za Admine Empty
PostajNaslov: Prijava za admina   Prijave za Admine Emptypet oľu 30, 2012 7:16 pm

Ime i prezime: Filip Mihoković
Ime na forumu: Gold_Filkins
Koliko ste aktivni na forumu: svaki dan po 3-5 sati
Koliko ste aktivni na serveru: -
Zasto biste bas vi bili admin: jer znam igrat SAMP i jer sam redovit na forumu isto tako ću bit i na serveru...
Opisite sebe kao osobu: jako zgodan,lijep,maneken, volim igrat SAMP

Godine u RL: 14
Ocjenite svoje uredivanje podforuma: ako bi bilo od 1 - 10 ja bi bio 6
Komentar: server će bit odličan Very Happy



Zadnja promjena: Gold_Filkins; sub oľu 31, 2012 10:14 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/people/Mali-Fićo/100002187681886#!/profi
Ivan.
Admin
Ivan.


Broj postova : 1
Join date : 30.03.2012
Lokacija : Pitomača

Prijave za Admine Empty
PostajNaslov: PostSubject: Prijave za Admine   Prijave za Admine Emptypet oľu 30, 2012 7:18 pm

Ime i prezime:Ivan_Bedekovic
Ime na forumu:Ivan.
Koliko ste aktivni na forumu:Dok sem na kompu skoro celo vreme.
Koliko ste aktivni na serveru:Jos nista, kad jos nema servera...
Zasto biste bas vi bili admin:Zato sto dosta igram Samp-a i vec sve (skoro) znam, svima bi pomagao i to sve ostalo kaj delaju admini.
Opisite sebe kao osobu:Dost dobar (nesem retard xD) i dosta vremena provodim na kompu i biciklu Very Happy

Godine u RL:(sad bum za čas) 14
Ocjenite svoje uredivanje podforuma:bolje ne pitaj Very Happy
Komentar:mislim da me buš prihvatil Razz



[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/ivan.bedekovic
NAVIGARE^^
Admin



Broj postova : 86
Join date : 16.03.2012
Age : 25

Prijave za Admine Empty
PostajNaslov: Re: Prijave za Admine   Prijave za Admine Emptysub oľu 31, 2012 4:01 pm

[REZULTATI]
Primljeni administratori su sljedeci:
- Ivan_Bedekovic
-Gold_Filkins
-John_Nwd

Sretno s administracijom!

Ostali, više sreće drugi put!

Clanovi koji su primljeni za administratora duzni su u roku od 12 h javiti se head administratoru (Jura Navigare) poslije otvorenja. Ukoliko to ne uradite vas status administratora pada!


Zadnja promjena: NAVIGARE^^; uto svi 22, 2012 6:01 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
https://balkan-streets.forumcroatian.com
NAVIGARE^^
Admin



Broj postova : 86
Join date : 16.03.2012
Age : 25

Prijave za Admine Empty
PostajNaslov: Re: Prijave za Admine   Prijave za Admine Emptyuto lip 19, 2012 1:20 pm

Nastavljamo sa prijavama! SRETNO SVIMA!
[Vrh] Go down
https://balkan-streets.forumcroatian.com
~Jones~
Admin



Broj postova : 11
Join date : 19.06.2012

Prijave za Admine Empty
PostajNaslov: Re: Prijave za Admine   Prijave za Admine Emptyuto lip 19, 2012 1:24 pm

Ime i prezime:Miha_Jones
Ime na forumu:~Jones~
Koliko ste aktivni na forumu:9
Koliko ste aktivni na serveru:10
Zasto biste bas vi bili admin:Iskusan sam i veoma aktivan.Nikad ne bih iskoristavao poziciju i nikad se nebih bahatio.Uvijek bih bio tu za clanove i uvijek bih pomagao.
Sto je zadatak Game Admina:: Zadatak Game Admina je da bude na usluzi kad god ga neko treba, da svoju poziciju ne iskorištava.Dobar admin mora znat da pojedine stvari koje se govore na /A nebi se trebale iznosti van i ugrožavat admin privatnost. Da zavede red i mir na serveru, svede svadje/psovke na minimum, napravi igru ugodnijom za ostale igrace. Pored toga, zadatak je da kazni sve prestupnike (citere, abousere, itd.) kaznom koju je zaslužio. Svaki admin mora biti objektivan i nepristrasan u donošenju odluka kada su u pitanu "grešnici". Osim toga, zadatak game admina je i da napravi po koji event, ali to je cisto radi ugodaja igracima, što nije obavezno. Zadatak admina je i da se odaziva na /Report i da bez pogovora pomogne novajlijama. Veoma je važno da prati šta se piše na /report, tj. da smanji pisanje gluposti na minimum i da odgovori na odredene reporte. Admin treba biti uzor svima na serveru svojim ponašanjem.
Opisite sebe kao osobu:Dobar,iskren i volim se zezati.
Godine u RL:14
Ocjenite svoje uredivanje podforuma:9
Komentar:/
[Vrh] Go down
NAVIGARE^^
Admin



Broj postova : 86
Join date : 16.03.2012
Age : 25

Prijave za Admine Empty
PostajNaslov: Re: Prijave za Admine   Prijave za Admine Emptyuto lip 19, 2012 2:16 pm

Administrator sa dosadasnjim najvisim levelom je:




  • Miha_Jones (1337)
[Vrh] Go down
https://balkan-streets.forumcroatian.com
Losma
Admin
Losma


Broj postova : 8
Join date : 19.06.2012
Age : 27
Lokacija : kuca

Prijave za Admine Empty
PostajNaslov: Re: Prijave za Admine   Prijave za Admine Emptyuto lip 19, 2012 9:08 pm

Ime i prezime:Losma White
Ime na forumu:Losma
Koliko ste aktivni na forumu:pa eo sada se regao,ali inace sam nolifer
Koliko ste aktivni na serveru:isto klao iznad
Zasto biste bas vi bili admin:Pa znam kako je biti admin i svjestan sam ove pozicije i volio bi da budem admin jer sam iskusan sa ovom pozicijom i nebi ju iskoristacao
Sto je zadatak Game Admina:Dakle, pozicija admina. Duzan je da izvrsava sve zadatke koje nosi ova pozicija, kako ingame, tako i na froumu.. Duzan je odazivati se na /new koje upućuju novi igrači kojima je neophodno potrebna pomoć oko servera. Duzni su se odazvati na report. Član koji je na ovoj poziciji, mora biti i uzoran član ove zajednice, dakle sve ono za sta se kaznjavaju ostali igrači, admin također mora postovati. Treba da dobro poznaje server, da bi svoj zadatak mogao obavljati sto efikasnije. Duzan je da odlično poznaje sva pravila servera, te koja je kazna koju on moze dati onima koji krse osnovna načela ove zajednice. Sve ovo sto se na Admina odnosi ingame, tj. na serveru, odnosi se i na forumu. Dakle, mora da bude aktivan, mora da bude uzoran član. Ne smije da spamma, niti da radi bilo sta sto nije u skladu sa pravilima. Svoju funkciju ne smije niposto zloupotrijebiti. Naravno, ono sto zna svaki član ove zajednice, kada je offduty, admin je kao običan igrač, i ponavljam ono na čemu sam pretendirao čitavo vrijeme, treba da bude uzoran član ove zajednice, kako na serveru, tako i na forumu... Kao prvo potrebno je da su admini aktivni,da postuju svoje kolege iz teama.Da se odazivaju na svaki /new i /report.Treba da kaznjavaju igrace koje nepostuju pravila servera/foruma.Trebaju da /recon-aju sumnjive igrace.Nesmiju abusati svoje komande bezobzira na sve.Trebaju da imaju jednako postovanja prema svim clanovima servera.Ponekad treba da naprave poneki event da bi zabavili igrace i da bi se malim levelima svidjelo te da ostanu na nasem serveru.Moraju kaznjavati igrace koji krse pravila bezobzira jeli to njegov prijatelj (RL,IG).Nikakve obaveze netreba da ih sprijecavaju u obavljanju posla, uvijek treba da budu tu da pomognu malim levelima ( da im objasne potrebno ).Uglavnom Admin treba da bude jedan uzoran Clan ovog servera. Znači prvo i osnovno zadatak game admina je da pazi da se svi clanovi pridrzavaju pravila, naravno ako se ne pridrzavaju treba ih kazniti prema propisanim pravilima. Game Admin uvijek treba biti tu da pomogne novim clanovima. Uvijek treba biti tu, a ne po cijeli dan afk ili jos gorje da ga uopce ni nema IG. Među ostalom zadatak Game Adimna je da svakako i svakodnevno zabavlja clanove. Tj. znaci da im radi neke evente, warove ili nesto slicno sto bi zabavljalo igrace. Te naravno svakako mislim da je zadatak Game Admina da pazi na cheatere da redovito recona sumnjive igrace i da se odaziva na /report /new. Naravno takoder mislim da Game Admin mora biti u dobrim odnosima sa svim clanovima te naravno sa timom. Ja nisam bio s nikim do sada u nekom jacem sukobu, nisam bio kaznjavan banom, bio sam nekoliko puta kaznjen areom i jednom sam dobio warn zbog krsenja ugovora. Kao admin pridrzavao bih se svih pravila kao i svaki igrac. Kada bih pomagao nekom igracu stavio bi Aduty, nebi iskroistavao svoju poziciju. Prema svima igracima bi se jednako odnosio bez obzira na poznavanje ili neku drugu stvar. Redovito bi pratio i prijave igraca na forumu te bih kaznjavao sve igrace koji bi preksili neko pravilo, a naravno bilo bi dokaza za kaznu.
Opisite sebe kao osobu:Odlucan,spretan,svejstan sta radi,drustev,humoristican
Godine u RL:15
Ocjenite svoje uredivanje podforuma:nekontam Very Happy 5
Komentar:pozdrav!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Prijave za Admine Empty
PostajNaslov: Re: Prijave za Admine   Prijave za Admine Emptysri lip 20, 2012 7:40 am

Novi Administrator je Losma_White (1337)
Cestitamo!
[Vrh] Go down
Sponsored content





Prijave za Admine Empty
PostajNaslov: Re: Prijave za Admine   Prijave za Admine Empty

[Vrh] Go down
 
Prijave za Admine
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Prijave za lidera F.B.I
» Prijave za lidera S.W.A.T.
» Prijave za GameMastere
» Prijave za lidera Azteczas
» Prijave za moderatore

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Balkan Streets :: Razne prijave-
Forum(o)Bir: